Nippoku

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» parteneriat
Scris de DarkPoint Sam Dec 19, 2009 10:41 am

» Rosario+Vampire
Scris de DarK Dum Oct 04, 2009 1:32 am

» salut
Scris de mira-chan Joi Sept 10, 2009 12:35 pm

» A really noobish GFX
Scris de Plastic Doll Dum Iul 12, 2009 1:22 pm

» Ce faci in acest moment
Scris de Plastic Doll Vin Iul 10, 2009 4:54 pm

» Personaje insuportabile
Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

» Nyello there Nippoku!
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 12:01 pm

» THE "WE HATE BOB!" FC
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 10:33 am

» DarK's n00bish GFX ^^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 9:14 am

» Silver is here ^o^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 8:59 am

» hello every one
Scris de Odis Joi Iul 02, 2009 9:20 pm

» Goodbye
Scris de Schwarzschild Mier Iun 24, 2009 3:10 pm

» Link-uri utile
Scris de Silver.Chaos Mar Iun 23, 2009 10:47 pm

» Artisti romani
Scris de Plastic Doll Lun Iun 22, 2009 5:08 pm

» Staff
Scris de Odis Dum Iun 21, 2009 5:38 pm

Top postatori

DarK (1698)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Schwarzschild (1469)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
-xXxdeath_tearsxXx- (814)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Sharly (691)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Manouche (673)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
RuKia (540)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Odis (537)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
AkAShA (498)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Plastic Doll (411)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 
Akihara (327)
Sasuke vs. Naruto Bar_leftSasuke vs. Naruto BarSasuke vs. Naruto Bar_right 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

+5
Kakashi
Akihara
RuKia
funnyzzz
Manouche
9 participan?i

    Sasuke vs. Naruto

    Manouche
    Manouche
    Tourniquet ~


    feminin Numarul mesajelor : 673
    Location : in your hair >:]
    In this moment : sleeeping O.o'
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Manouche Mier Iul 02, 2008 9:31 pm

    Uhm...Sasuke...Inainte eram MEGA-FANA-GIGA-SUPER SASUKE...But now..I HATE SASUKE>.<'But chiar imi place ca a mers la Orochimaru..Dar stai sa incep cu inceputul nu cu mijlocul^^
    Etapa I..[LOL]-Sasuke mic^^
    Pai..Ce sa zic?...A trait o trauma maaarreeeee..Sa'ti vezi parintii omorati de propriul frate>.<'[acum stiu ce reactie va avea sor'mea daca mi'as omori familia=))]Si am auzit pe la cineva de pe u forum ca a tras o concluzie gresit...O__O''..?De unde naiba sa stie Sasuke treaba cu Itachi and Danzo?Nu..Mi se pare destul de corect sa traga o asemenea concluzie^^In fine..
    Etapa II-Team 7
    "SASUKEEEEEEEEEE"...Sasuke in sus,Sasuke in jos,Sasuke in stanga,Sasuke in dreapta,Sasuke la nord,Sasuke la est,Sasuke la vest,Sasuke la sud..JUST SASUKE auzeai in toat academia aia>.<'...Si cu Naruto se purta de parca era el ANBU si Naruto la gradi^^..Mda..............................Si ajungem la OrOro cand Sasuke pleaca...YaY...Buna algere!!!Cred ca oricine daca ar avea o asemenea posibilitate ar face'o si mi se pare foarte coresc ca a mers la OrOro^^O__O''...K?...
    Etapa III-Naruto and BONDS><'
    WOW...Chiar atitudinea lui Naruto m'a impresionat...Dar Naruto oricum era imprevizibil...Cu bonds..Why..Because..Pai..Hmm...Daca ati vazut Shippuudenul stiti cand l'au demancat pe Sai..BlaBlaBla...Sai l'a intrebat pe Naruto de ce face toate astea pentru Sasuke iar Naruto,daca nu ma insel,i'a zis ceva de genul ca Sasuke a fost primul cu care a reusit sa faca o legatura si a fost primul care l'a inteles..Oricum..Era imprevizibil^^...

    Hay ca aici am bagat tot anime'ul pentru Sasuke deci s atragem si o concluzie:Sasuke e un INGAMFAT SI UN PROST..[scuzati expresia>.<']Ruki'chan avea dreptate la un moment dat pe un forum:"Ei bine it's true, ca as aleaga un scop in viata nu e punctul lui forte"....Ar trebui sa ia o floare si sa spuna"Il urasc inca pe Iatchi,In iubesc inca pe Itachi...Razbun moartea lui itachi,Nu razbun moartea lui Iatchi">.<'Omg..><'Omul ala nu are minte>.<'[scuzati "vorbaraia"dar cand ma apuc de vb de el n'o mai termin^^]

    So..I hate Sasuke

    Naruto-->E asa de frumos si de chipes..Fraatteee chiar nu'i pot rezista^^"

    So..Etapa I-Naruto mic
    Naruto a avut o copilarie mai dureroasa decat Sasuke..A trait fara parinti si fara prieteni...Doar cu amintiri,Iruka si nThe 3rd Hokage
    Etapa II-Team 7
    So..In team 7..Sakura prezent..[YAAYY!]Sasuke PREZENT..[ anime sweat ]...Nhea..Nu merge ^^"Sasuke se crede superior lui Naruto si ma enerveaza chestia asta enorm de mult>_<...So.."A dream to be Hokage"...U vis demn de devenit realitate deoarece cine in duce isi doreste cu adevarat si cel mai important CREDE!..Naruto,orice'ar fi..Nu se da batut de loc si continua pan' la ultima rasuflare...Sincer asta imi place foarte mult..^^Next-->Lupta Naruto-Sasuke devine 0-1 pentru Naruto atunci cand Naruto continua lupta cu Gaara dar se egaleaza cand Sasuke pleaca la OroOro...Si mi se pare foarte corect sa'l opreasca pe Sasuke...Mdea..
    Etapa III-Bonds..
    Ce'ati citit si la Sasuke cam asa as fi vrut sa zic si aici^^"


    So..Alegerea mea e Naruto!!
    funnyzzz
    funnyzzz
    Numb


    feminin Numarul mesajelor : 22
    Varsta : 30
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de funnyzzz Joi Iul 03, 2008 8:52 am

    si mie tot sasuke imi placea inainte...
    acum ma streseaza yelling ....e prea obsedat...
    so il aleg pe naruto...e mai fuuny si mai normal^^
    RuKia
    RuKia
    Funeral light


    feminin Numarul mesajelor : 540
    Varsta : 31
    Location : In your pants.
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de RuKia Joi Iul 03, 2008 3:44 pm

    WTF SasuNaru FTW freaks yelling !! *gets shoot* XD
    Nu pot alege intre cei doi. Intradevar imi place naruto mai mult ca personaj but asta nu ma determina sa-l aleg.Pe Naruto il admir pentru faptul ca nu renunta niciodata si are acea aura in jurul lui care ii incurajeaza pe cei din jurul lui si le reda increderea. Ya'know la ce ma refer, anyway. Sasuke pe de alta parte, e diferit. Intotdeauna prefera sa faca lucrurile in his own way. De multe ori se cam grabeste sa traga concluziile si sa ia decizii, iar asta il determina sa greseasca. Sunt sigura ca tine la Naruto si la sakura, si probabil nu i-a fost chiar atat de usor sa renunte la ei. Intradevar a gresit. A gresit o data si a facut alegerea gresita, acum a gresit si a doua oara, si again a facut o alegere gresita. But asta face parte din caracterul sau. Ii completeaza caracterul intr-un fel sau altul si il face mai complex, my opinion ^ ^. Amandoi sunt personaje awesome in their own way, amandoi sunt handsome, amandoi sunt puternici si amandoi au atat defcte cat si calitati.
    I just can't choice between them, sorry smile
    Akihara
    Akihara
    #1PSC winner
    #1PSC winner


    feminin Numarul mesajelor : 327
    Varsta : 29
    Location : in a nightmare
    In this moment : broken inside
    Data de inscriere : 04/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Akihara Vin Iul 04, 2008 4:57 pm

    I choose sasuke pentru ca e mai matur decat Naruto si cel mai mult seman cu el.poate ca e cam disperat cu razbunarea lui, dar nu ma deranjeaza pentru ca ii inteleg perfect intentiile.
    Kakashi
    Kakashi
    Numb


    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 03/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Kakashi Vin Iul 04, 2008 7:07 pm

    ........hmm.....il aleg pe naruto.....si Sasuke imi place dar a devenit obsedat de putere ,chiar daca Naruto este mai imatur este foarte puternic ^^
    Blacky
    Blacky
    Crucifixion of Faith


    feminin Numarul mesajelor : 298
    Varsta : 29
    Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Blacky Vin Iul 04, 2008 9:06 pm

    Well i choose Naruto-kun^^"...poate pentru ca,cum ati spus si voi,Sasuke a devenit obsedat de putere si mai si pleaca de partea raului><
    Naruto e altfel si e si mai funny^^..nu exista episod in care sa nu te faca sa razi...si el tine cu adevatar la prietenii lui chiar daca in trecut au fost dusmani...daca nu iar fi pasat de Sasuke ar fi putut pur si simplu sa spuna"nu imi pasa..sa se duca altcineva dupa Sasuke..el nu e prietenul meu..si cu asta basta" ><
    Odis
    Odis
    Funeral light


    feminin Numarul mesajelor : 537
    Varsta : 30
    Location : ◕ ◡ ◕ ☆.☆
    In this moment : Looking after Ichiru pants mwhaha nya~!
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Odis Mier Iul 16, 2008 3:40 pm

    Naruto all the way !
    Imi place mai mult acest personaj ,chiar daca la inceput aveam si eu o impreside despre el ca fiind prostanac ,apoi mi-am dat seama ca semanam *Lmao* .Pe cand Sasuke c'mon ,face pe durul si atotstiutorul ,heartbrokeru ninja O____O" .Nea not my stille ,Naruto e mult mai funny si mai original decat Sasuke .Stiti voi tipul acela de personaj ,misterios ,gorgeous and ya know all that stuff ,care se afla in mai toate anime-urile [nu chiar toate xD] .Din acest motiv ,Naruto se dovedeste a fi mult mai interesant ,chiar daca arata ca un toloman [just like me LoL ] .Oricum el devine mult mai puternic decat Sasuke si prin Shippuden ,se mai maturizeaza si el intr-un fel anume [xD mai perv.. decat inainte] .
    So fata de Sasuke ,Naruto e mult mai complex si mai interesant ca personaj so go Naru-kun !
    Ichigo21
    Ichigo21
    Numb


    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 28/11/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Ichigo21 Vin Noi 28, 2008 7:48 pm

    Nu stiu ce aveti cu Sasuke ? A devenit un personaj negativ.... U_U are un stil foarte misterios ... e foarte puternic yelling dar asta nu inseamna ca trebuie urat !

    Sasuke !!!
    RoCkKiD99
    RoCkKiD99
    Numb


    Numarul mesajelor : 17
    Data de inscriere : 23/11/2008

    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de RoCkKiD99 Sam Noi 29, 2008 11:38 am

    stiti,naruto si sasuke sunt 2 personaje antitetice,ei reprezinta moralul si imoralul,dragoste VS ura.....eu cred ca ei sunt complementari:)....nu ar exista in anime unul fara altul

    Continut sponsorizat


    Icon Re: Sasuke vs. Naruto

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 9:30 am