Nippoku

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» parteneriat
Scris de DarkPoint Sam Dec 19, 2009 10:41 am

» Rosario+Vampire
Scris de DarK Dum Oct 04, 2009 1:32 am

» salut
Scris de mira-chan Joi Sept 10, 2009 12:35 pm

» A really noobish GFX
Scris de Plastic Doll Dum Iul 12, 2009 1:22 pm

» Ce faci in acest moment
Scris de Plastic Doll Vin Iul 10, 2009 4:54 pm

» Personaje insuportabile
Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

» Nyello there Nippoku!
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 12:01 pm

» THE "WE HATE BOB!" FC
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 10:33 am

» DarK's n00bish GFX ^^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 9:14 am

» Silver is here ^o^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 8:59 am

» hello every one
Scris de Odis Joi Iul 02, 2009 9:20 pm

» Goodbye
Scris de Schwarzschild Mier Iun 24, 2009 3:10 pm

» Link-uri utile
Scris de Silver.Chaos Mar Iun 23, 2009 10:47 pm

» Artisti romani
Scris de Plastic Doll Lun Iun 22, 2009 5:08 pm

» Staff
Scris de Odis Dum Iun 21, 2009 5:38 pm

Top postatori

DarK (1698)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Schwarzschild (1469)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
-xXxdeath_tearsxXx- (814)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Sharly (691)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Manouche (673)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
RuKia (540)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Odis (537)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
AkAShA (498)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Plastic Doll (411)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 
Akihara (327)
Personaje insuportabile Bar_leftPersonaje insuportabile BarPersonaje insuportabile Bar_right 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

2 participan?i

    Personaje insuportabile

    Blacky
    Blacky
    Crucifixion of Faith


    feminin Numarul mesajelor : 298
    Varsta : 29
    Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Personaje insuportabile

    Mesaj Scris de Blacky Mar Feb 03, 2009 8:55 pm

    Well cu siguranta in toate anime-urile sau manga-urile pe care le-ati vazut sau citit a existat vreodata un personaj pe care sa-l considerati fara rost sau chiar enervant o.o"...iata personajele pe care nu le suport eu:

    ~Koizumi Luna[Gakuen Alice]-chair daca apare numai in manga,pe mine m-a calcat pe nervi inca de la inceputul primului capitol cand am vazut-o x.x...pare atat de dragutza dar ii subjuga pe alti folosindu-si Alice-ul ei si ii pune pe alti in pericol chiar nu o suport ><

    ~Sakura[Naruto]- deci in seria Shippuuden nu prea am nimik cu ea(chiar o admir^^")..but cand erau mici OMG fata asta era o nepriceputa si mai

    ~Ino[Naruto] -mult prea increzuta si OMG ea se crede cea mai sexy de pe planeta...si ca ceilalti sunt nijte experimente esuate...si schima preferatii ca pe sosete..la o vreme sasuke...apoi shikamaru..apoi Sai..cu siguranta nu se pricepe

    ~Karin[Naruto]-e mult prea obsedata de Sasuke..cred ca intr-o zi o sa-i ajuga obsesia pana la creier(daca o avea unul ><)..nu imi place deloc felul in care se imbraca..si despre putere nu o cosider cea mai buna luptatoare..cred ca si Sakura ar fi in stare sa o bata cu o mana la spate

    ~Ichimaru Gin[Bleach]-i hate Ichimaru Gin..OMG ce e cu fata aia de sperietoare..incearca de fiecare data sa fie asa de "dragutz" cu toata lumea..era mai kalumea daca atunci cand Hinamori ar fi vrut sa-l omoare[..din cauza nervilor] Kira sa nu intervina..oare ce s-ar fi intamplat..poate iar fi sters zambetul alta >.<

    Se pare ca sunt cam putine personaje..cred ca am mai sarit pe cineva dar ma rog >.>
    lazy.muffin
    lazy.muffin
    Ichirukish


    feminin Numarul mesajelor : 258
    Varsta : 31
    Location : between Hikaru &Kaoru
    In this moment : u don`t wanna know *perv smile*
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: Personaje insuportabile

    Mesaj Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

    wooot....insuportabil...nu prea am pierdut vremea cu ele dar ar fi:
    Orihime Inoue-e ataaaaaaaaaaaaaat de stresanta ~.~.pe langa faptul ca lumea face pairing ichihime[i hate that~.~],nu imi plac genul asta de personaje care vaaai sunt atat de bune si in neajutorarea lor isi baga coada sa ii salveze pe ceialti.~.~ each
    Ringo-ati vazut air gear?in anime inca era bine...ati citit manga?~.~.e aproape la fel ca orihime...desi inca e ceva mai bine.daca iti place de el spunei odata si laso pe cealalta in pace ,geez.
    inafara de ele 2 sunt si majoritatea personajelor din h2o~footprints....inafara de otoha,unchiul tipului si...cam atat toate sunt extrem de stresante.
    oh...the idiotic feel ...gotta get out of here

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 11:06 pm