Nippoku

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» parteneriat
Scris de DarkPoint Sam Dec 19, 2009 10:41 am

» Rosario+Vampire
Scris de DarK Dum Oct 04, 2009 1:32 am

» salut
Scris de mira-chan Joi Sept 10, 2009 12:35 pm

» A really noobish GFX
Scris de Plastic Doll Dum Iul 12, 2009 1:22 pm

» Ce faci in acest moment
Scris de Plastic Doll Vin Iul 10, 2009 4:54 pm

» Personaje insuportabile
Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

» Nyello there Nippoku!
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 12:01 pm

» THE "WE HATE BOB!" FC
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 10:33 am

» DarK's n00bish GFX ^^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 9:14 am

» Silver is here ^o^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 8:59 am

» hello every one
Scris de Odis Joi Iul 02, 2009 9:20 pm

» Goodbye
Scris de Schwarzschild Mier Iun 24, 2009 3:10 pm

» Link-uri utile
Scris de Silver.Chaos Mar Iun 23, 2009 10:47 pm

» Artisti romani
Scris de Plastic Doll Lun Iun 22, 2009 5:08 pm

» Staff
Scris de Odis Dum Iun 21, 2009 5:38 pm

Top postatori

DarK (1698)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Schwarzschild (1469)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
-xXxdeath_tearsxXx- (814)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Sharly (691)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Manouche (673)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
RuKia (540)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Odis (537)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
AkAShA (498)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Plastic Doll (411)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 
Akihara (327)
Personajul preferat Bar_leftPersonajul preferat BarPersonajul preferat Bar_right 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

+5
Akihara
Plastic Doll
RuKia
Schwarzschild
Odis
9 participan?i

    Personajul preferat

    Odis
    Odis
    Funeral light


    feminin Numarul mesajelor : 537
    Varsta : 30
    Location : ◕ ◡ ◕ ☆.☆
    In this moment : Looking after Ichiru pants mwhaha nya~!
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Personajul preferat

    Mesaj Scris de Odis Lun Iul 14, 2008 12:01 pm

    Personajul meu preferat din tot acest anime este Hanabusa Aidou a.k.a Idol-senpai .
    Stiu e ciudat ,dar pe el il prefer ,poate si din cauza ca are o personalitate mult mai complexa fata de restul "melodramaticilor" aia ,nu chiar toti dar etc. O.o' .E destul de interesant desi uneori este si cam idiot la propriu ,sau face pe idiotul nustiu ,momentele comice cu el ma fac mereu sa bufnesc in ras si nu ma mai opresc O.O" ,imi place foarte mult ca personaj .Mie mi se pare singurul care este cu o personalitate mai originala si amuzant din acest motiv a devenit preferatul meu .Idol-senpai FTW ~! Tongue
    Schwarzschild
    Schwarzschild
    . d e a t h m a t e .


    feminin Numarul mesajelor : 1469
    Varsta : 30
    Location : Summer Memories
    In this moment : Raping a j-rocker
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Schwarzschild Lun Iul 14, 2008 1:22 pm

    Well preferatele mele sunt cam asa o.o'

    o Hanabusa Aidou [Idol-senpai] ~ are o personalitate care imi place foarte mult *.* nyawn, e amuzant xD cred ca e cel mai amuzant personaj din anime. Este un personaj original xD imi place cum e realizat, damn >.< imi place vocea lui *.*' nyawn so he is just sepsy and perfect *faints*

    o Yuki Cross ~ imi place personalitatea ei, e draguta, desi uneori mi se pare ca se amesteca prea mult si povestea se axeaza numai pe ea [am zis uneori *.*], e destul de bine conturata xD *.* si e singurul personaj feminin care imi place u.u'

    o Zero Kiryuu ~ nyawn *.* Zero is so sepsy, imi place personalitatea lui desi uneori e prea moale si se bazeaza prea mult pe altii, adica se da batut usor u.u'.

    well cred ca atat n.n
    RuKia
    RuKia
    Funeral light


    feminin Numarul mesajelor : 540
    Varsta : 31
    Location : In your pants.
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de RuKia Joi Iul 17, 2008 11:05 am

    Ichijou-sempai all the way yelling !!
    E funny si uneori e atat de chilish si pare asa de inocent si fragil that I just can't help and want to rape glomp him XD. He's addicted to manga, just like me and that makes him my perfect match ya'know urahara-sama
    He's so sweet and smexy and charming. Ah too much awesomeness, it hurts faint
    Plastic Doll
    Plastic Doll
    Lost in the black


    feminin Numarul mesajelor : 411
    Varsta : 29
    Location : In the Plastic World O_O'
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Plastic Doll Joi Iul 17, 2008 12:52 pm

    Well,

    1. Zero
    That guy is so hot ,scuzati-ma nu puteam sa ma abtin O.O''''
    But imi place foarte mult,arata super.Dar,cel mai mult imi place la el ca tine la Yuuki-san,un vampir de clasa D :D carree trebuie sa ajunga in E. Pot sa zic ca se stapaneste destul de bine.

    2. Yuuki Oh God -.-'''' tipa asta este foarte kawai,so funny,asa frumoasa.Conturata bine,si tine mult la Zero :X

    3.Aidou Personajul acesta este foarte funny,mor de ras cand il vad cum se stranba,si cum se da la fete =))
    UN Vampir puternic,si sweet
    Akihara
    Akihara
    #1PSC winner
    #1PSC winner


    feminin Numarul mesajelor : 327
    Varsta : 29
    Location : in a nightmare
    In this moment : broken inside
    Data de inscriere : 04/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Akihara Sam Aug 02, 2008 5:24 pm

    Zero pentru ca are o personalitate interesanta si misterioasa.imi place faptul ca face tot posibilul sa se stapaneasca si tine mult la Yuuki.
    Kaname, mysterious and kind, that's the type of character that I like.
    Yuuki doar putin pentru ca e de treaba si nu e rasfata si enervanta.are o personalitate draguta si e o buna atleta.
    Ruzuki
    Ruzuki
    Obscure light


    feminin Numarul mesajelor : 294
    Varsta : 30
    Location : Lost in Paradise
    Data de inscriere : 31/08/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Ruzuki Dum Aug 31, 2008 7:40 pm

    all the characters are very well made especially those from night class. a fost foarte greu sa ma decid in privintza personajului preferat i mean most of them are totally cool ^^ cred k in final zero e personajul preferat am avut de ales intre kaname si zero si uhm sincer dragostea lui kaname ptr yuuki e din punctul meu de vedere obsesie dech desi zero se lasa batut usor il prefer pe el ^^ in locul lui kaname-senpai
    -xXxdeath_tearsxXx-
    -xXxdeath_tearsxXx-
    Death Whisper


    feminin Numarul mesajelor : 814
    Varsta : 29
    Location : somewhere in my dreams
    Data de inscriere : 03/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de -xXxdeath_tearsxXx- Sam Sept 06, 2008 4:38 pm

    well personajele mele preferate sunt:

    Zero-kun imi place de el pentru ca e misterios, arata bestial, tinea mult la familia lui si la Yuuki

    Kaname-sempai este un timp bland, generos ,strict, isi ascunde binie secretel

    Yuuki este o fata care ii pasa de cei din jur ,face tot posibilul sa isi faca bn datoria... e si o buna atletica
    Blacky
    Blacky
    Crucifixion of Faith


    feminin Numarul mesajelor : 298
    Varsta : 29
    Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Blacky Mier Sept 17, 2008 6:51 pm

    Yuki Cross-mie imi place foarte mult de ea..defapt e personajul meu feminin preferat,e foarte curajoasa si chiar daca vampiri au atacat-o de mica ea nu ii considera dusmani...in manga imi place foarte mult cum e desenata pare mult mai realista decat in anime

    Zero Kiryuu-el e in top-ul meu 3 a celor mai smexy anime guys o.o" so ce pot spune in afara de smexy and handsome ^^...e destul de misterios si destul de funny mai ales cand se cearta cu Yuuki^^

    Hanabusa Aidou-me love Idol-senpai^^"...imi place poate pentru faptul ca e foarte handsome si mai ales are o gramada de fani ...e foarte misterios si foarte cute..mai ales ca e foarte copilaros din cate mi-am dat eu seama^^
    lazy.muffin
    lazy.muffin
    Ichirukish


    feminin Numarul mesajelor : 258
    Varsta : 31
    Location : between Hikaru &Kaoru
    In this moment : u don`t wanna know *perv smile*
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de lazy.muffin Mier Feb 04, 2009 9:10 pm

    Zero:e genul rece,puternic,reusind sa treaca prin multe chestii fara sa decada,in care te poti increde ca desi va veni cu o insulta va fi acolo sa te ajute si le pune la punct pe,ahem,fetele din day class xD,b-side,he has silver hair dudee,he`s the hawtest block of ice ya could ever find >.>[well isn`t that a clyche]
    Ichijo-desi e vampir aduce mai mult a om.he`s nice,caring,tine foarte mult la piretenii lui si nu vrea sai raneasca and wtf,he likes manga ppl!! awesome
    Yori-desi nu e personaj principal imi place mult de ea.nu e ca celelalte din day class si tine foarte mult la yuki si mi se parte foarte sweet xD.pare intotdeauna asa de...absenta,daca nu ar face anumite chestii as avea impresia ca nu e cu mintea acolo[kyaa?]
    Rima Touya & Senri Shiki-well tinand cont ca sunt mereu impreuna si cam identici in comportament e clar.nu se stie exact relatia lor dar fiind modele e clar ce voi spune:they`re frikin` smexy <3.au acea atitudine de i don`t give a damn but i`ll be there care e suuuper
    .:X *mega death huggums XTREME*

    cam ei ar fi,desi nu sunt singurii...and i totally have to say :i hate yuuki @.@

    Continut sponsorizat


    Icon Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 6:10 am