Nippoku

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» parteneriat
Scris de DarkPoint Sam Dec 19, 2009 10:41 am

» Rosario+Vampire
Scris de DarK Dum Oct 04, 2009 1:32 am

» salut
Scris de mira-chan Joi Sept 10, 2009 12:35 pm

» A really noobish GFX
Scris de Plastic Doll Dum Iul 12, 2009 1:22 pm

» Ce faci in acest moment
Scris de Plastic Doll Vin Iul 10, 2009 4:54 pm

» Personaje insuportabile
Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

» Nyello there Nippoku!
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 12:01 pm

» THE "WE HATE BOB!" FC
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 10:33 am

» DarK's n00bish GFX ^^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 9:14 am

» Silver is here ^o^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 8:59 am

» hello every one
Scris de Odis Joi Iul 02, 2009 9:20 pm

» Goodbye
Scris de Schwarzschild Mier Iun 24, 2009 3:10 pm

» Link-uri utile
Scris de Silver.Chaos Mar Iun 23, 2009 10:47 pm

» Artisti romani
Scris de Plastic Doll Lun Iun 22, 2009 5:08 pm

» Staff
Scris de Odis Dum Iun 21, 2009 5:38 pm

Top postatori

DarK (1698)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Schwarzschild (1469)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
-xXxdeath_tearsxXx- (814)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Sharly (691)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Manouche (673)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
RuKia (540)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Odis (537)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
AkAShA (498)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Plastic Doll (411)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 
Akihara (327)
A little "something" Bar_leftA little "something" BarA little "something" Bar_right 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

+4
Schwarzschild
DarK
Akihara
RuKia
8 participan?i

    A little "something"

    RuKia
    RuKia
    Funeral light


    feminin Numarul mesajelor : 540
    Varsta : 31
    Location : In your pants.
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon A little "something"

    Mesaj Scris de RuKia Sam Aug 30, 2008 4:50 pm

    Zomg! Ce titlu lame! A little "something" S2e1cw Anywayz. Toata chestia asta consta in completarea urmatoarelor propozitii. Capisci? Daca nu, atunci doar urmati-mi exemplul. XD

    1. The first character I fell in love with... Vegeta [DBZ], I think? head scratch
    2. The character I never expected to love as much as I do now... That would be Shirosaki a.k.a H!Ichigo or Ichigo's inner hollow [BLEACH], of course. awesome
    3. The character everyone else loves that I don't... Kaname [VK]
    4. The character I love that everyone else hates... Raito [DN]. Everyone seems to hate him but I, personally, kinda like him. urahara-sama
    5. The character I used to love but don't any longer... L [DN]. What? It's not like I hate him or something, but I'm not that crazy about him any longer.
    6. The character I would shag anytime... That would be Grimmjow [BLEACH] *nosebleed* or Byakuya [BLEACH] *drools*
    7. The character I'd want to be like... hmm nu cred ca este unul. I just wanna be myself.
    8. The character I'd slap... Yoshida [Shakugan no Shana] 'nuff said.
    9. A pairing that I love... IchiRuki lovely
    10. A pairing that I despise...NaruHina and Ichihime, for sure. Because it's crack, and an annoying one. yelling


    Ultima editare efectuata de catre RuKia-ChaN in Sam Aug 30, 2008 9:39 pm, editata de 2 ori
    Akihara
    Akihara
    #1PSC winner
    #1PSC winner


    feminin Numarul mesajelor : 327
    Varsta : 29
    Location : in a nightmare
    In this moment : broken inside
    Data de inscriere : 04/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de Akihara Sam Aug 30, 2008 5:08 pm

    Wakata
    1. The first character I first fell in love with... just a second..oh, I remember now, Sesshomaru from Inuyasha
    2. The character I never expected to love as much as I do now... Itachi..la inceput mi-a placut putin comportamentul sau, dar nu ma asteptam sa ajunga sa-mi placa asa de mult acest personaj
    3. The character everyone else loves that I don't... Dark(DN Angel)..sincer, nu mi-a placut asa de mult de el
    4. The character I love that everyone else hates... tot Light(Death Note)
    5. The character I used to love but don't any longer... Zelgadis(Slayers), chiar imi placea tipu, dar mi-a cam pierit cheful de el, ca sa nu mai zic ca nu sunt o mare fana a acestui anime
    6. The character I would shag anytime... Ishida Uryuu^^
    7. The character I'd want to be like...umm..avand in vedere ca am cate ceva din fiecare personaj preferat, nu as vrea sa seman in totalitate cu nimeni
    8. The character I'd slap... Karin(Naruto manga).She still annoys me
    9. A pairing that I love... not interested in anime couples so none
    10. A pairing that I despise...Sasuke and Karin.am dat de multe persoane care il sustin, dar nu se potrivesc deloc, ples ca I hate Karin!
    DarK
    DarK
    ~ T0x!c WaSt3 ~


    masculin Numarul mesajelor : 1698
    Varsta : 33
    Location : The Zone
    Data de inscriere : 04/08/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de DarK Sam Aug 30, 2008 8:48 pm

    1. The first character I fell in love with... Misa Amane <3 ( DN )
    2. The character I never expected to love as much as I do now... Vegeta ( DBZ & DBGT )
    3. The character everyone else loves that I don't... Naruto ( same s*** )
    4. The character I love that everyone else hates... Nana-chan ( Elfen Lied )
    5. The character I used to love but don't any longer... Tessa ( FMP )
    6. The character I would shag anytime... erm , dunno , all anime girls are cute ... doesnt matter XD
    7. The character I'd want to be like... Dante ( Devil May Cry )
    8. The character I'd slap... Light from DN muwahaha XD
    9. A pairing that I love... L&Misa <3
    10. A pairing that I despise.. NaruHina ... lame weird
    Schwarzschild
    Schwarzschild
    . d e a t h m a t e .


    feminin Numarul mesajelor : 1469
    Varsta : 30
    Location : Summer Memories
    In this moment : Raping a j-rocker
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de Schwarzschild Sam Aug 30, 2008 9:10 pm

    ^ lol o.o' you would slap Light, dar ai face acelasi lucru ca si el u_u si L&Misa? z.z L e prea destept pentru ea xDDDEE

    Oky so o.o'

    1. The first character I first fell in love with... hmm o.o' *incepe sa se gandeasca* cred ca O_O''' stai putin sa-mi aduca aminte x_x'' Kurama din YYH O_O'
    2. The character I never expected to love as much as I do now... Hmm o.o' dunno i think Shindou Chihiro [ef ~ A tale of memories] nici nu credeam ca o sa-mi placa anime-ul, dar sa-mi placa un personaj asa de mult? o.o
    3. The character everyone else loves that I don't... Naruto O_O' sincer nu-mi place mai deloc in nici un fel, dar nu-l detest sau altceva u_u
    4. The character I love that everyone else hates... Dunno O_O' nu cred ca am asa ceva u.u' majoritatea personajelor care imi plac le plac si la altii O_O
    5. The character I used to love but don't any longer... hmm o.o' i think Kaname [FMP]
    6. The character I would shag anytime... Mello o.o' from DN
    7. The character I'd want to be like... well o.o' uhm cred ca Kirakishou [RM] dar numai la aspect u_u
    8. The character I'd slap... Misa [ Death Note] x_x e atat de enervanta
    9. A pairing that I love... hmm o.o cred ca uhm numai putin sa ma gandesc u_u cred ca nu am asa ceva n_n
    10. A pairing that I despise... L&Misa ~ i mean nici nu au nici o legatura x_x si nici nu sunt o pereche x_x
    -MarBell-
    -MarBell-
    Advanced


    feminin Numarul mesajelor : 136
    Varsta : 31
    Location : Stich ins Glück
    In this moment : On&on Escape The Fate *.*
    Data de inscriere : 05/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de -MarBell- Joi Sept 04, 2008 2:24 pm

    1. The first character I first fell in love with...
    - erm..yea...stiu...a fost Naraku din Inuyasha u.u' [wat o.o....avea parul lung si negruuu @.@]
    2. The character I never expected to love as much as I do now...
    -hmm sa ma gandesc ... da Ren(jikogu Shoujo) la inceput a fost ceva banal,dar acum e altceva >.>'
    3. The character everyone else loves that I don't...
    -pai din cate am observat eu cu siguranta L (Death Note)...mie mi se pare un tip extrem de enervant,pe cand altii chiar il plac ptr felul lui de a fi O.O
    4. The character I love that everyone else hates...
    - oh pai da Light e aici....da cred mie imi place si majoritatea personelor care le cunosc nu-l prea agreeaza pe Light
    5. The character I used to love but don't any longer...
    -Yuuchi (kanon 2006)... acum mi se pare un pic banal
    6. The character I would shag anytime...
    -hehe...Yuki all the time XD
    7. The character I'd want to be like...
    -uhm...dunno O_o''....maybe Kaname (FMP) , intotdeauna mi-a placut personalitatea ei ^.^
    8. The character I'd slap...
    -Makoto (School Days)....oh he deserve it >_<'
    9. A pairing that I love...
    -cred ca Kikyo & Inuyasha...oh don`t ask >___>'''
    10. A pairing that I despise...
    - pai nu cred ca am una precisa , poate un pic Sana si Asami (Myself ; Youself)
    Blacky
    Blacky
    Crucifixion of Faith


    feminin Numarul mesajelor : 298
    Varsta : 29
    Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de Blacky Mier Sept 17, 2008 6:30 pm

    1. The first character I first fell in love with... etto..cred ca a fost Yoh Asakura din Shaman King..daca imi aduc bine aminte
    2. The character I never expected to love as much as I do now...cred ca Kaiba din (Yu-gi-oh)inainte nici nu-l suportam dar acum cred ca e chiar grozav^^si e persoanjul meu preferat din YGH^^
    3. The character everyone else loves that I don't... L[DN] well majoritatea pe care ii cunosc cred ca e super tare,dar eu nu prea cred asta despre el ..mi se pare cam weirdo o.O"
    4. The character I love that everyone else hates... Raito [DN] he's really cute,un pic cam obsedat dar nu mi se pare chiar enrvant cum cred altii
    5. The character I used to love but don't any longer... Ichigo [Bleach] chiar am fost innebunita la o vreme de ichigo si numai asta spuneam toata ziua o.O,dar acum parca m-am cam plictisit de el ^^"
    6. The character I would shag anytime... Ikuto ...yeah always with him ^^[Shugo Chara]
    7. The character I'd want to be like... Utau Hoshina[Shugo Chara] chiar imi place mult cum arata si personalitatea ei
    8. The character I'd slap...Karin[Naruto] she's really annoying><
    9. A pairing that I love... Amuto[Amu and Ikuto] and of course Ichiruki ^^
    10. A pairing that I despise... etto...NaruHina and IchiHime..o_O
    lazy.muffin
    lazy.muffin
    Ichirukish


    feminin Numarul mesajelor : 258
    Varsta : 31
    Location : between Hikaru &Kaoru
    In this moment : u don`t wanna know *perv smile*
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de lazy.muffin Mier Sept 17, 2008 8:19 pm

    1. The first character I fell in love with...Tao Ren i guess
    2. The character I never expected to love as much as I do now... Mayuri Kurotsuchi from bleach[il uram din strafundurile corazonului la inceput,acum imi place,place,place ^^" ..dunno why]-apropo,lati vazut vreodata fara masca? A little "something" 163130
    3. The character everyone else loves that I don't... Nanami[Bokura ga ita]...are momente bune dar prea putine -_-"
    4. The character I love that everyone else hates...uhmm... Misa?Kiba?
    5. The character I used to love but don't any longer...Ritsuka.. from loveless....
    6. The character I would shag anytime... That would be Renji[BLEACH] *nosebleed*
    7. The character I'd want to be like... i feel just fine by being me...maybe Yoruichi from bleach at the very most
    8. The character I'd slap... Nanami... A little "something" 932354
    9. A pairing that I love... HikaruXkaoru[sunt prea multe defapt,asta e prima care mia venit in minte...ok...maybe RenjiXHisagi more but what the heck...it`s love:x]
    10. A pairing that I despise...RenjiXRukia....from the bottom of my core
    AkAShA
    AkAShA
    Sapid light


    feminin Numarul mesajelor : 498
    Varsta : 30
    Location : under your bed/ in your closet/ in your head XD
    In this moment : Metallica!!!!!
    Data de inscriere : 02/07/2008

    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de AkAShA Mier Sept 17, 2008 9:19 pm

    1. The first character I fell in love with... Uchiha Sasuke (Naruto) of course lovely

    2. The character I never expected to love as much as I do now... Abarai Renji (Bleach). heart

    3. The character everyone else loves that I don't... Light (Death Note)

    4. The character I love that everyone else hates... Sasuke again XD. I've always loved him so why would I stop?

    5. The character I used to love but don't any longer... Ichigo (Bleach). Era la inceput personajul care imi placea cel mai mult si eram cam nebuna dupa el dar acum de-abia daca ar fi locul 4. Imi place ca personaj dar nu ATAT de mult...

    6. The character I would shag anytime... Hehe, pot sa vin si eu cu lista? urahara-sama
    Sasuke, Renji, L, Urahara, Ren (Nana)

    7. The character I'd want to be like... Prefer sa fiu eu insami, deoarece oamenii sunt oricum mai speciali decat personajele de anime. Daca ar fi totusi un anumit personaj pe care sa-l aleg cu care sa seman in unele privinte ar fi cu siguranta Temari (Naruto), dar prefer sa fiu eu.

    8. The character I'd slap... Misa-Misa (Death Note). stresed

    9. A pairing that I love... ShikaTema and IchiRuki. heart

    10. A pairing that I despise... NaruSaku and ShikaIno and MisaxL (this one deserves death x_x)

    Continut sponsorizat


    Icon Re: A little "something"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 10:01 pm