Nippoku

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» parteneriat
Scris de DarkPoint Sam Dec 19, 2009 10:41 am

» Rosario+Vampire
Scris de DarK Dum Oct 04, 2009 1:32 am

» salut
Scris de mira-chan Joi Sept 10, 2009 12:35 pm

» A really noobish GFX
Scris de Plastic Doll Dum Iul 12, 2009 1:22 pm

» Ce faci in acest moment
Scris de Plastic Doll Vin Iul 10, 2009 4:54 pm

» Personaje insuportabile
Scris de lazy.muffin Joi Iul 09, 2009 11:51 am

» Nyello there Nippoku!
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 12:01 pm

» THE "WE HATE BOB!" FC
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 10:33 am

» DarK's n00bish GFX ^^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 9:14 am

» Silver is here ^o^
Scris de Euphy Lun Iul 06, 2009 8:59 am

» hello every one
Scris de Odis Joi Iul 02, 2009 9:20 pm

» Goodbye
Scris de Schwarzschild Mier Iun 24, 2009 3:10 pm

» Link-uri utile
Scris de Silver.Chaos Mar Iun 23, 2009 10:47 pm

» Artisti romani
Scris de Plastic Doll Lun Iun 22, 2009 5:08 pm

» Staff
Scris de Odis Dum Iun 21, 2009 5:38 pm

Top postatori

DarK (1698)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Schwarzschild (1469)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
-xXxdeath_tearsxXx- (814)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Sharly (691)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Manouche (673)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
RuKia (540)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Odis (537)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
AkAShA (498)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Plastic Doll (411)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 
Akihara (327)
Hoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_leftHoshina Utau[Shugo Chara!] BarHoshina Utau[Shugo Chara!] Bar_right 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

    Hoshina Utau[Shugo Chara!]

    Blacky
    Blacky
    Crucifixion of Faith


    feminin Numarul mesajelor : 298
    Varsta : 29
    Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Icon Hoshina Utau[Shugo Chara!]

    Mesaj Scris de Blacky Joi Noi 20, 2008 5:31 pm

    Utau Hoshina-este sora mai mica a lui Ikuto..ca si fratele ei,la inceput,lucreaza pentru compania Easter si ii ajuta pe acestia sa gaseasca Embryonul..Utau tine mult la fratele ei de aceea si ajuta compania aceasta...e foarte dragutza si chiar daca e personaj negativ e foarte faimoasa fiind o cantareata celebra si un foomodel de exceptie la varsta de 14 ani ...chiar daca la inceput nu ii pasa de ce face si doar doreste sa-l salveze pe Ikuto de malefica companie Easter va deveni buna cu ajutorul lui Amu care o va ajuta sa isi recapete increderea...De asemenea Utau poseda 2 spirite gardiene:Iru si Eru care o ajuta foarte mult

    Eu una sunt o mare fana a melodiilor ei...le puteti asculta pe toate care au aparut pana acum de aici:
    Meikyu Butterfly - Utau Hoshina
    Black Diamond-Hoshina Utau
    Black Diamond (Indies Version)-Hoshina Utau
    Blue Moon-Hoshina Utau
    Yume no Tsubomi-Hoshina Utau-din pacate acest melodie nu aparut in intregime T.T doar un preview


    So ce parere aveti despre Utau-chan?^^

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 10:14 pm